wtorek, 28 grudnia 2010

Z cyklu: zakupy

Na http://pinupcandy.blogspot.com/ - link z http://blackisthenewblackblog.blogspot.com/ - znalazłam sklep http://margothvong.pl/ i właśnie podziwiam. I tak sobie myślę, że o ile kiedyś orientowałam się, co można kupić w polskich sklepach netowych, o tyle teraz, kompletnie nie mam pojęcia. Bo 90% ciuchów czy dodatków mam z ebaya albo z inszej zagranicy. A tu proszę, polski sklep netowy w przyjaznych klimatach. Asortyment na pewno nie powala swoim rozmachem, ale podejrzewam, że sklep początkujący, dopiero się rozwija, w przyszłości będzie lepiej. Natomiast stylistyka świetna, grafika dobrze dobrana - tutaj spory plus.

PS. Tak sobie myślę, że w miarę czasu, ochoty i pomysłów będę linkować swoje ulubione sklepy - może komuś się przyda, a handel trzeba wspierać ;)

3 komentarze:

 1. Koniecznie :) Najlepiej zrób jakąś listę, zawsze podziwiałam Twoje łupy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Trafiłam na ten sklep przedwczoraj na allegro i bez przerwy rozważam, czy mogę wydać 40 zł na rajstopy. Pewnie koniec końców wydam. Sympatyczny blog :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sheila - żeby zrobić pełną listę, trzeba czasu ;) Ale pewnie od czasu do czasu będę wrzucać sklepy. I łupy może też ;)

  Enten-Eller - no pewnie, że możesz wydać :) Najwyżej jak to będzie szajs, nie wydasz po raz drugi, proste :D

  OdpowiedzUsuń