czwartek, 13 stycznia 2011

Ach te buty!

Dzisiaj w krypcie kolejny sklep i kolejne buty - czyżby to była jakaś moja mała obsesja?? Obsesję sklepową mam na pewno, przeglądanie sklepów internetowych w przerwie pracy jest jakże przyjemne i odprężające.

Sklep Kate's Clothing polecam z czystym sumieniem, aczkolwiek zakupów nie robiłam tam dość dawno. Niemniej jednak swego czasu zrobiłam kilka zamówień, doszły bez problemu, więc uważam, że można śmiało kupować. O cenach się nie dyskutuje, ale na pewno polecam dział wyprzedaży - można coś upolować.

A buty, który tak rzuciły mnie na kolana, są znów w klimacie steampunkowym - który notabene zrobił się ostatnio dość modny, czasem mam wrażenie, że gdzie nie zaglądnę, tam steampunk. Co z drugiej strony jest bardzo miłe, bo uważam, że temat wart zainteresowania. A z trzeciej strony niedawno z Amazona doszły do mnie dwie steampunkowe antologie książkowe (pierwsza i druga). Jeszcze nie przeczytałam, więc w sumie nie wiem, polecać czy nie, ale z drugiej (albo może i z czwartej zgodnie z kolejnością?) strony dla osób w klimacie polecam na pewno. No dobrze, dobrze, ale gdzie te buty? - zapytałby ktoś.

A oto i one:
Ta druga para jest po prostu boska. Kosztują, bagatelka, ponad 100 funciaków (w wyżej wspomnianym Kate's Clothing), ale gdyby miały być wygodne....

1 komentarz: